Znajdź najlepszego możliwego usługodawcę
razem z setkami innych użytkowników!

https://gabaryty.net/ | Przewóz ładunków ponadgabarytowych nie tylko w transporcie drogowym


GABARYTY.NET


40-855 Katowice, Janasa 4

Numer telefonu: +48-515-515-301

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy https://gabaryty.net/ | Przewóz ładunków ponadgabarytowych nie tylko w transporcie drogowym

Wiele jest firm transportowych na terenie całego kraju, jednak takich, które organizują transport specjalistyczny, jest stosunkowo niewiele, a i te, które istnieją, nie zawsze chcą się podjąć wykonania każdego zlecenia. Dla przedsiębiorstwa ze strony gabaryty.net nie ma rzeczy niemożliwych i jest ono w stanie zorganizować każdy przewóz ładunków ponadgabarytowych w transporcie drogowym. Z pewnością pomaga jej w tym ogromne doświadczenie gromadzone latami, ale najważniejsza jest jednak załoga, która potrafi z sobą wspaniale współpracować, darzy się wzajemnym zaufaniem i ma specjalizację związaną z organizacją tego rodzaju przewozów.

Dla wielu osób pojęcie ponadgabarytowy niewiele znaczy, dlatego warto wiedzieć, że jest nim każdy ładunek przekraczający:

  • całkowitą długość 16,5 m,
  • szerokość 2,5 m,
  • wysokość, 4,0 m,
  • masę 42 t.

Relokacja takiego ładunku jest niezwykle trudna, gdyż wymaga podjęcia działań na wielu polach i pracę wykonuje się etapami. Zawsze najważniejsze jest zaplanowanie odpowiedniej trasy, która, choć czasem dłuższa od zwykłej, jest bezpieczniejsza i łatwiejsza do przebycia.

Firmy niedaleko

LIMBA

Górnośląska 11, Poręba

Zobacz >

Netpaka.eu

Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Zobacz >