Znajdź najlepszego możliwego usługodawcę
razem z setkami innych użytkowników!

www.salony-aut.pl - Dealer Mercedes


Autoryzowany Salon & Serwis Samochodów


60-801 Poznań, Dworcowa 1

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy www.salony-aut.pl - Dealer Mercedes

Mercedes od wielu lat uchodzi za markę ekskluzywnych samochodów. Wśród samochodów marki premium Mercedes nie ma sobie równych. Niektórzy nawet nie marzą o samochodzie tej klasy. Jednak czy warto rezygnować z marzeń? Można zdecydować się na używanego Mercedesa. Dealer Mercedes Benz Duda-Cars zaprasza do autoryzowanych salonów zlokalizowanych w Polsce.

Autoryzowane punkty sprzedaży zajmują się nie tylko sprzedażą nowych aut. Niektóre salony zajmują się także renowacją słynnych i zabytkowych aut marki Mercedes. Takie auta oferuje choćby salon Legends Duda-Cars w Golęczewie. Na stronie salony-aut.pl można znaleźć namiary na ten salon i inne salony. Są one zlokalizowane w takich miastach jak:

  1. Poznań,
  2. Kraków,
  3. Wrocław,
  4. Leszno.

Rozważając zakup nowego auta klasy premium, warto wziąć pod uwagę jeszcze jeden czynnik. Koszty  eksploatacji takiego auta są zdecydowanie niższe. Jak to możliwe? Kupując Mercedesa z autoryzowanego salonu, klient zyskuje gwarancję bezpłatnego serwisowania auta. Takiej gwarancji nie ma klient, kupujący samochód na rynku wtórnym.

Firmy niedaleko

SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. k

Głuszyna 58, Poznań

Zobacz >

Duda-Cars S.A.

Ptasia 4, Poznań

Zobacz >