Znajdź najlepszego możliwego usługodawcę
razem z setkami innych użytkowników!

Wypalarka laserowa do metalu


Zabielski Lasery24


18-420 Jedwabne, Korytki 6

Numer telefonu: 511484375

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Wypalarka laserowa do metalu

Przedsiębiorcy działający w branży produkcyjnej z pewnością będą zainteresowani asortymentem firmy ZABIELSKI. Oferta jest rozbudowana i różnorodna, zawiera wyłącznie najwyższej jakości lasery oraz prasy krawędziowe. Sprzęt został wykonany z porządnych materiałów z dbałością o detale, więc będzie służył właścicielowi przez długi czas.

Proponowana wypalarka laserowa do metalu wyróżnia się precyzją oraz szybkością pracy. Co więcej, urządzenie jest energooszczędne. Poza standardowymi modelami klienci mogą nabyć egzemplarze specjalistyczne, które wycinają skomplikowane wzory w przestrzeni trójwymiarowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat artykułów, należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych grup klientów, firma oferuje także dodatkowe usługi związane z obróbką rozmaitych materiałów. Fachowcy zajmują się śrutowaniem i piaskowaniem, cięciem laserem światłowodowym oraz zaginaniem stali konstrukcyjnej, nierdzewnej, aluminium, mosiądzu, miedzi.

Firmy niedaleko

Top Design

Henryka Sienkiewicza 55A, Białystok

Zobacz >