Znajdź najlepszego możliwego usługodawcę
razem z setkami innych użytkowników!

Torty artystyczne Poznań


Cukiernia Sowa sp.j.


85-315 Bydgoszcz, ks. J.Schulza 3

Numer telefonu:

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Torty artystyczne Poznań

Torty ekstradekoracyjne to jedna z kategorii, która jest wielką dumą założycieli Cukierni Sowa. Historia tego przedsiębiorstwa jest imponująca, podobnie jak doświadczenie i kreatywność zatrudnionych tutaj mistrzów cukiernictwa. Z tego powodu konsumenci nie muszą mieć obaw przed powierzeniem pracownikom nawet najbardziej wymagających zadań, które polegają na stworzeniu tortu na ważną okazję. Przykładowe okazje, na które można zamówić przepyszny wypiek, to między innymi komunia święta, wesele, przyjęcie urodzinowe, chrzciny, ważna rocznica, okrągłe urodziny, przejście członka rodziny na emeryturę.

Jak wyglądają torty artystyczne sprzedawane w Poznaniu? Mogą mieć one różny kształt, który często dopasowywany jest do zainteresowań lub charakteru zawodu, jaki wykonuje solenizant. Przykładowe kształty tortów to piłka, koszula, kapelusz i kosmetyki.

Warto zwrócić także uwagę na ofertę tortów, które zostały zaprojektowane przez mistrzów świata w dekorowaniu tortów. Tort Jedwabna Korona to jedna z propozycji.

Firmy niedaleko

TENSO-WAG

Chlebowa 105, Białe Błota

Zobacz >

P.H.U.Trans-Ziem

Strzyżawa 33, Strzyżawa

Zobacz >

Rejs Sp. z o.o.

Mławska 61, Rypin

Zobacz >