Znajdź najlepszego możliwego usługodawcę
razem z setkami innych użytkowników!

Haczyki do metody


TROTKA sklep wędkarski Warszawa


02-679 Warszawa, Modzelewskiego 23

Numer telefonu: 791 650 980

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Haczyki do metody

Dystrybutor specjalistycznego sprzętu i akcesoriów do wędkarstwa (zarówno profesjonalnego, jak i amatorskiego), TROTKA sklep wędkarski Warszawa | Mokotów zaprasza na swoją stronę internetową w celu zapoznania się z przygotowaną ofertą sprzedażową. Kadra zajmująca się obsługą zamówień dokłada wszelkich starań, aby zapewnić odbiorcom wybór produktów spełniający ich oczekiwania, a także gwarantuje profesjonalne doradztwo.

Sklep udostępnia możliwość bezproblemowego doposażenia podręcznej skrzynki na ryby w przydatne, proponowane w niewygórowanych cenach akcesoria, między innymi haczyki do metody, zróżnicowane pod kątem wielkości oraz dopasowane do różnych typów łowisk. 

Dostawca proponuje sprzęt znanych marek, gwarantujących wysoką jakość i długotrwałe użytkowanie swoich produktów. Z powodzeniem od lat działa także jako organizator zawodów wędkarskich oraz spotkań pasjonatów takiego sposobu spędzania wolnego czasu. Do uczestnictwa we wspomnianych formach rozrywki zaprasza osoby z całego kraju.

Firmy niedaleko

Vip Cars Warsaw Sp z o.o.

Grójecka 43/1A, Warszawa

Zobacz >

XBS Logistics S.A.

Pass 20, Błonie

Zobacz >

Prowarsztat Sp. z o.o.

Graniczna 37, Nowa Iwiczna

Zobacz >