Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000 0:2
Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000 0:2
Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000 0:2
Terminarz

III Liga 2015/2016, grupa dolnośląsko-lubuska

Kolejka 1 - 08-09 sierpnia
Data Gospodarze Wynik Goście
       
09.08 godz:17.00 Polonia-Stal Świdnica 0:0 KP Brzeg Dolny
09.08 godz:15.00 Budowlani Lubsko 0:4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
09.08 godz:11.00 Ślęza Wrocław 4:1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
09.08 godz:11.00 Miedź II Legnica 3:1 Formacja Port 2000
08.08 godz:17.00 KS Polkowice 4:2 Foto-Higiena Gać
08.08 godz:10.00 Śląsk II Wrocław 1:1 Lechia Dzierżoniów
08.08 godz:11.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2:0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
09.08 godz:18.00 Górnik Wałbrzych 2:0 Karkonosze Jelenia Góra
08.08 godz:16.00 Piast Żmigród 2:1 Zagłębie II Lubin
Kolejka 2 - 15-16 sierpnia
Data Gospodarze Wynik Goście
       
15.08 godz:17.00 KP Brzeg Dolny  0:0 Zagłębie II Lubin
25.08 godz:20.00 Karkonosze Jelenia Góra  2:1 Piast Żmigr& amp;oacute;d
14.08 godz:18.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2:0 Górnik Wałbrzych
15.08 godz:15.00 Lechia Dzierżoniów 2:1 Steinpol-Ilanka Rzepin
16.08 godz:11.00 Śląsk II Wrocław  0:3 Foto-Higiena Gać
15.08 godz:11.00 Formacja Port 2000 1:3 KS Polkowice
25.08 godz:17.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:5 Miedź II Legnica
15.08 godz:17.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski  1:3 Ślęza Wrocław 
15.08 godz:17.00 Polonia-Stal Świdnica 3:2 Budowlani Lubsko 
Kolejka 3 - 22-23 sierpnia
< td class="wynik" style="text-align: center;">3:1
Data Gospodarze Wynik Goście
       
22.08 godz:17.00 Budowlani Lubsko KP Brzeg Dolny
22.08 godz:15.30 Ślęza Wrocław 1:1 Polonia-Stal Świdnica
22.08 godz:17.00 Miedź II Legnica  1:1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
22.08 godz:17.00 KS Polkowice  4:0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
23.08 godz:11.00 Śląsk II Wrocław  3:2 Formacja Port 2000
22.08 godz:16.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1:0 Foto-Higiena Gać
23.08 godz:17.00 Górnik Wałbrzych  1:0 Lechia Dzierżoniów
22.08 godz:18.00 Piast Żmigród 0:3 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
22.08 godz:12.00 Zagłębie II Lubin 4:0 Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 4 - 29-30 sierpnia
Data Gospodarze Wynik Goście
       
29.08 godz:17.00 KP Brzeg Dolny 1:5 Karkonosze Jelenia Góra
29.08 godz:14.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0:0 Zagłębie II Lubin
29.08 godz:15.00 Lechia Dzierżoniów 1:2 Piast Żmigród
29.08 godz:11.00 Foto-Higiena Gać 3:2 Górnik Wałbrzych
29.08 godz:16.00 Formacja Port 2000 5:1 Steinpol-Ilanka Rzepin
29.08 godz:11.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:1 Śląsk II Wrocław
29.08 godz:17.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2:1 KS Polkowice 
29.08 godz:17.00 Polonia-Stal Świdnica 1:2 Miedź II Legnica 
29.08 godz:17.00 Budowlani Lubsko  1:2Ślęza Wrocław
Kolejka 5 - 2 września
Data Gospodarze Wynik Goście
       
02.09 godz:17.00 KP Brzeg Dolny 1:2 Ślęza Wrocław
02.09 godz:17.00 Miedź II Legnica 10:0 Budowlani Lubsko
02.09 godz:17.00 KS Polkowice 2:0 Polonia-Stal Świdnica
02.09 godz:17.00 Śląsk II Wrocław 3:0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
02.09 godz:17.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3:1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
02.09 godz:17.00 Górnik Wałbrzych 2:0 Formacja Port 2000
02.09 godz:17.00 Piast Żmigród 2:0 Foto-Higiena Gać
02.09 godz:16.00 Zagłębie II Lubin 5:0 Lechia Dzierżoniów
02.09 godz:17.00 Karkonosze Jelenia Góra 1:1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Kolejka 6 - 5-6 września
Data Gospodarze Wynik Goście
       
05.09 godz:17.00 KP Brzeg Dolny 1:1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
05.09 godz:15.00 Lechia Dzierżoniów 2:0 Karkonosze Jelenia Góra
05.09 godz:16.00 Foto-Higiena Gać 0:0 Zagłębie II Lubin
05.09 godz:16.00 Formacja Port 2000 2:1 Piast Żmigród
16.09 godz:17.00 Górnik Wałbrzych 3:0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
05.09 godz:17.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5:2 Steinpol-Ilanka Rzepin
05.09 godz:17.00 Polonia-Stal Świdnica 2:3 Śląsk II Wrocław
06.09 godz:15.00 Budowlani Lubsko 1:4 KS Polkowice 
05.09 godz:16.00 Ślęza Wrocław 2:2 Miedź II Legnica 
Kolejka 7 - 12-13 września
Data Gospodarze Wynik Goście
       
13.09 godz:11.00 Miedź II Legnica 6:1 KP Brzeg Dolny
12.09 godz:17.00 KS Polkowice 0:2 Ślęza Wrocław
12.09 godz:16.30 Śląsk II Wrocław 4:0 Budowlani Lubsko
12.09 godz:14.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0:3 Polonia-Stal Świdnica
12.09 godz:17.00 Górnik Wałbrzych 2:0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
12.09 godz:16.00 Piast Żmigród 3:1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
12.09 godz:13.00 Zagłębie II Lubin 2:2 Formacja Port 2000
12.09 godz:15.00 Karkonosze Jelenia Góra 2:2 Foto-Higiena Gać
12.09 godz:14.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0:5 Lechia Dzierżoniów
Kolejka 8 - 19-20 września
Data Gospodarze Wynik Goście
       
19.09 godz:17.00 KP Brzeg Dolny 0:2 Lechia Dzierżoniów
19.09 godz:16.00 Foto-Higiena Gać 2:0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
19.09 godz:15.00 Formacja Port 2000 6:0 Karkonosze Jelenia Góra
19.09 godz:11.00 Zagłębie II Lubin 11:0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
19.09 godz:16.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2:0 Piast Żmigród
19.09 godz:14.00 Polonia-Stal Świdnica 1:2 Górnik Wałbrzych
19.09 godz:16.00 Budowlani Lubsko 2:2 Steinpol-Ilanka Rzepin 
19.09 godz:16.00 Ślęza Wrocław 0:0 Śląsk II Wrocław
19.09 godz:11.00 Miedź II Legnica  3:0 KS Polkowice 
Kolejka 9 - 26-27 września
Data Gospodarze Wynik Goście
       
26.09 godz:17.00 KS Polkowice 5:2 KP Brzeg Dolny
26.09 godz:11.00 Śląsk II Wrocław 2:2 Miedź II Legnica
26.09 godz:15.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0:0 Ślęza Wrocław
26.09 godz:16.00 Górnik Wałbrzych 7:1 Budowlani Lubsko
26.09 godz:16.00 Piast Żmigród 5:2 Polonia-Stal Świdnica
27.09 godz:13.00 Zagłębie II Lubin 1:2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
26.09 godz:17.00 Karkonosze Jelenia Góra 4:1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
26.09 godz:15.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0:1 Formacja Port 2000
26.09 godz:15.00 Lechia Dzierżoniów 2:0 Foto-Higiena Gać
Kolejka 10 - 30 września
< td class="druzyna2" style="text-align: left;">Foto-Higiena Gać
Data Gospodarze Wynik Goście
       
30.09 godz:16.00 KP Brzeg Dolny 1:1
30.09 godz:15.00 Formacja Port 2000 1:0 Lechia Dzierżoniów
30.09 godz:16.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
30.09 godz:16.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5:0 Karkonosze Jelenia Góra
30.09 godz:16.00 Polonia-Stal Świdnica 2:1 Zagłębie II Lubin
30.09 godz:17.00 Budowlani Lubsko 0:4 Piast Żmigród
30.09 godz:16.00 Ślęza Wrocław 0:4 Górnik Wałbrzych
30.09 godz:17.00 Miedź II Legnica 1:3 Steinpol-Ilanka Rzepin 
30.09 godz:17.00 KS Polkowice  3:3 Śląsk II Wrocław
Kolejka 11- 3-4 października
Data Gospodarze Wynik Goście
       
03.10 godz:12.00 Śląsk II Wrocław 5:0 KP Brzeg Dolny
03.10 godz:15.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 0:2 KS Polkowice
04.10 godz:15.00 Górnik Wałbrzych 0:0 Miedź II Legnica
03.10 godz:15.00 Piast Żmigród 1:3 Ślęza Wrocław
03.10 godz:15.00 Zagłębie II Lubin 5:0 Budowlani Lubsko
04.10 godz:12.00 Karkonosze Jelenia Góra 0:0 Polonia-Stal Świdnica
03.10 godz:15.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4:0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
03.10 godz:15.00 Lechia Dzierżoniów 3:2 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
03.10 godz:13.00 Foto-Higiena Gać 1:3 Formacja Port 2000
Kolejka 12- 10-11 października
& lt;td class="druzyna2" style="text-align: left;">Górnik Wałbrzych
Data Gospodarze Wynik Goście
       
10.10 godz:16.00 KP Brzeg Dolny 2:3 Formacja Port 2000
21.10 godz:16.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:1 Foto-Higiena Gać
10.10 godz:16.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2:0 Lechia Dzierżoniów
10.10 godz:15.00 Polonia-Stal Świdnica 1:0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
10.10 godz:15.00 Budowlani Lubsko 0:2 Karkonosze Jelenia Góra
10.10 godz:11.00 Zagłębie II Lubin 1:3 Ślęza Wrocław
11.10 godz:11.00 Miedź II Legnica 2:1 Piast Żmigród
10.10 godz:17.00 KS Polkowice 1:3
10.10 godz:15.00 Śląsk II Wrocław 2:1 Steinpol-Ilanka Rzepin 
Kolejka 13- 17-18 października
Data Gospodarze Wynik Goście
       
17.10 godz:14.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2:1 KP Brzeg Dolny
20.10 godz:14.00 Górnik Wałbrzych 2:1 Śląsk II Wrocław
17.10 godz:15.00 Piast Żmigród 1:4 KS Polkowice
17.10 godz:12.00 Zagłębie II Lubin 0:4 Miedź II Legnica
17.10 godz:15.00 Karkonosze Jelenia Góra 2:1 Ślęza Wrocław
17.10 godz:14.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3:0 Budowlani Lubsko
17.10 godz:15.00 Lechia Dzierżoniów 3:1 Polonia-Stal Świdnica
17.10 godz:15.00 Foto-Higiena Gać 1:1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
17.10 godz:11.00 Formacja Port 2000 4:1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 14- 24-25 października
Data Gospodarze Wynik Goście
       
25.10 godz:15.00 KP Brzeg Dolny 0:1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
24.10 godz:15.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0 Formacja Port 2000
24.10 godz:15.00 Polonia-Stal Świdnica 1:0 Foto-Higiena Gać
24.10 godz:15.00 Budowlani Lubsko 0:3 Lechia Dzierżoniów
24.10 godz:13.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2:2 Ślęza Wrocław
25.10 godz:11.00 Miedź II Legnica 1:0 Karkonosze Jelenia Góra
24.10 godz:17.00 KS Polkowice  2:1 Zagłębie II Lubin
24.10 godz:11.00 Śląsk II Wrocław 1:2 Piast Żmigród
24.10 godz:14.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1:2 Górnik Wałbrzych
Kolejka 15- 31 października - 1 listopada
Data Gospodarze Wynik Goście
       
31.10 godz:13.00 Górnik Wałbrzych 2:0 KP Brzeg Dolny
31.10 godz:14.00 Piast Żmigród 4:1 Steinpol-Ilanka Rzepin 
31.10 godz:11.00 Zagłębie II Lubin 1:3 Śląsk II Wrocław
31.10 godz:17.00 Karkonosze Jelenia Góra 0:2 KS Polkowice
31.10 godz:14.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2:3 Miedź II Legnica 
31.10 godz:14.00 Lechia Dzierżoniów 1:1 Ślęza Wrocław
31.10 godz:14.00 Foto-Higiena Gać 3:0 Budowlani Lubsko 
31.10 godz:14.00 Formacja Port 2000 2:0 Polonia-Stal Świdnica
31.10 godz:11.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Kolejka 16- 7-8 listopada
Data Gospodarze Wynik Goście
       
07.11 godz:14.00 KP Brzeg Dolny 2:1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
07.11 godz:14.00 Polonia-Stal Świdnica 2:0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
07.11 godz:14.00Budowlani Lubsko 2:2 Formacja Port 2000
07.11 godz:14.00 Foto-Higiena Gać 1:1 Ślęza Wrocław 
08.11 godz:11.00 Miedź II Legnica 0:3 Lechia Dzierżoniów
07.11 godz:17.00 KS Polkowice 6:2 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
07.11 godz:11.00 Śląsk II Wrocław 3:1 Karkonosze Jelenia Góra
07.11 godz:14.00 Steinpol-Ilanka Rzepin  1:3 Zagłębie II Lubin
07.11 godz:13.00 Górnik Wałbrzych 3:1 Piast Żmigród
Kolejka 17- 14-15 listopada
Data Gospodarze Wynik Goście
       
14.11 godz:13.00 Piast Żmigród 3:1 KP Brzeg Dolny
14.11 godz:13.00 Zagłębie II Lubin 2:1 Górnik Wałbrzych
14.11 godz:13.00 Karkonosze Jelenia Góra 4:0 Steinpol-Ilanka Rzepin
14.11 godz:13.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0:2 Śląsk II Wrocław
14.11 godz:13.30 Lechia Dzierżoniów 3:2 KS Polkowice
14.11 godz:14.00 Foto-Higiena Gać 4:1 Miedź II Legnica
15.11 godz:12.00 Ślęza Wrocław 2:0 Formacja Port 2000
14.11 godz:11.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2 Budowlani Lubsko
14.11 godz:14.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2:0 Polonia-Stal Świdnica
 Kolejka 18- 21-22 listopada
Data Gospodarze Wynik Goście
     
21.11 godz:12.00 KP Brzeg Dolny 2:2 Polonia-Stal Świdnica
21.11 godz:14.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7:0 Budowlani Lubsko
21.11 godz:11.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:7 Ślęza Wrocław
22.11 godz:11.00 Formacja Port 2000 2:0 Miedź II Legnica
21.11 godz:14.00 Foto-Higiena Gać 1:2 KS Polkowice
21.11 godz:13.00 Lechia Dzierżoniów 2:1 Śląsk II Wrocław
22.11 godz:12.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2:0 Steinpol-Ilanka Rzepin
03.05 godz:12.00 Karkonosze Jelenia Góra 0:3 Górnik Wałbrzych
21.11 godz:13.00 Zagłębie II Lubin 1:2 Piast Żmigród
Kolejka 19 - 28-29 listopada
Data Gospodarze Wynik Goście
       
28.11 godz:13.00 Zagłębie II Lubin  3:0 KP Brzeg Dolny
28.11 godz:13.00 Piast Żmigród 2:2 Karkonosze Jelenia Góra
28.11 godz:13.00 Górnik Wałbrzych 2:1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
28.11 godz:13.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2:1 Lechia Dzierżoniów
28.11 godz:12.00 Foto-Higiena Gać 0:3 Śląsk II Wrocław
28.11 godz:14.00 KS Polkowice 4:1 Formacja Port 2000
28.11 godz:11.00 Miedź II Legnica 8:0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
28.11 godz:13.00 Ślęza Wrocław 2:2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
03.05 godz:13.00 Budowlani Lubsko 1:3 Polonia-Stal Świdnica 
Kolejka 20 - 12-13 marca
& lt;tr class="separate">
Data Gospodarze Wynik Goście
       
12.03 godz: KP Brzeg Dolny 0:3 vo Budowlani Lubsko
23.03 godz:15.30 Polonia-Stal Świdnica 2:3 Ślęza Wrocław
12.03 godz:15.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski  2:2 Miedź II Legnica
23.03 godz:16.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie  0:5 KS Polkowice
12.03 godz:11.00 Formacja Port 2000  6:1 Śląsk II Wrocław
23.03 godz:16.00 Foto-Higiena Gać 3:0 vo Steinpol-Ilanka Rzepin
23.03 godz:15.30 Lechia Dzierżoniów  1:2 Górnik Wałbrzych
12.03 godz:11.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2:1 Piast Żmigród
30.03 godz:16.00 Karkonosze Jelenia Góra& lt;/td> 3:4 Zagłębie II Lubin
Kolejka 21 - 19-20 marca
Data Gospodarze Wynik Goście
       
19.03 godz:15.00 Karkonosze Jelenia Góra 3:0 vo KP Brzeg Dolny
19.03 godz:11.00 Zagłębie II Lubin 0:0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
20.03 godz:15.00 Piast Żmigród 2:0 Lechia Dzierżoniów
20.03 godz:13.00 Górnik Wałbrzych 1:1 Foto-Higiena Gać
19.03 godz:14.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2:1 Formacja Port 2000
19.03 godz:12.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:4 Śląsk II Wrocław
19.03 godz:16.00 KS Polkowice 2:1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 
19.03 godz:11.00 Miedź II Legnica 2:1 Polonia-Stal Świdnica 
19.03 godz:15.00 Ślęza Wrocław 1:0 Budowlani Lubsko
Kolejka 22 - 26-27 marca
Data Gospodarze Wynik Goście
       
26.03 godz:15.00 Ślęza Wrocław 3:0 vo KP Brzeg Dolny
26.03 godz:13.00 Budowlani Lubsko 1:3 Miedź II Legnica
26.03 godz:15.00 Polonia-Stal Świdnica 1:2 KS Polkowice
26.03 godz:15.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:2 Śląsk II Wrocław
26.03 godz:15.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:0 Steinpol-Ilanka Rzepin
26.03 godz:11.00 Formacja Port 2000 0:2 Górnik Wałbrzych
26.03 godz:15.00 Foto-Higiena Gać 0:0 Piast Żmigród
26.03 godz:16.00 Lechia Dzierżoniów 1:0 Zagłębie II Lubin
26.03 godz:11.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3:0 Karkonosze Jelenia Góra
Kolejka 23 - 2-3 kwietnia
Data Gospodarze Wynik Goście
       
02.04 godz:15.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3:0 vo KP Brzeg Dolny
02.04 godz:11.00 Karkonosze Jelenia Góra 0:1 Lechia Dzierżoniów
03.04 godz:11.00 Zagłębie II Lubin 4:0 Foto-Higiena Gać
Piast Żmigród 2:0 Formacja Port 2000
02.04 godz:16.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:2 Górnik Wałbrzych
02.04 godz:15.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1:0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
02.04 godz:15.00 Śląsk II Wrocław 4:0 Polonia-Stal Świdnica
02.04 godz:16.00 KS Polkowice 2:1 Budowlani Lubsko 
03.04 godz:11.00 Miedź II Legnica 2:1 Ślęza Wrocław 
Kolejka 24 - 9-10 kwietnia
Data Gospodarze Wynik Goście
       
09.04 godz: KP Brzeg Dolny 0:3 vo Miedź II Legnica
09.04 godz:13.00 Śl& ecirc;za Wrocław 3:2 KS Polkowice
09.04 godz:16.00 Budowlani Lubsko 0:1 Śląsk II Wrocław
09.04 godz:16.00 Polonia-Stal Świdnica 1:3 Steinpol-Ilanka Rzepin
09.04 godz:16.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0:2 Górnik Wałbrzych
09.04 godz:17.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:3 Piast Żmigród
09.04 godz:14.00 Formacja Port 2000 1:4 Zagłębie II Lubin
09.04 godz:16.00 Foto-Higiena Gać 3:2 Karkonosze Jelenia Góra
09.04 godz:15.30 Lechia Dzierżoniów 2:0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
Kolejka 25 - 16-17 kwietnia
Data Gospodarze Wynik Goście
       
16.04 godz:15.30 Lechia Dzierżoniów 3:0 vo KP Brzeg Dolny
16.04 godz:15.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1:3 Foto-Higiena Gać
16.04 godz:15.00 Karkonosze Jelenia Góra 0:5 Formacja Port 2000
16.04 godz:17.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:2 Zagłębie II Lubin
16.04 godz:16.00 Piast Żmigród 3:0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
16.04 godz:15.00 Górnik Wałbrzych 1:2 Polonia-Stal Świdnica
16.04 godz:15.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 8:0 Budowlani Lubsko
17.04 godz:11.00 Śląsk II Wrocław 0:1 Ślęza Wrocław
16.04 godz:17.00 KS Polkowice 1:1 Miedź II Legnica
Kolejka 26 - 23-24 kwietnia
Data Gospodarze Wynik Goście
       
23.04 godz: KP Brzeg Dolny 0:3 vo KS Polkowice
23.04 godz:11.00 Miedź II Legnica 3:1 Śląsk II Wrocław
23.04 godz:15.00 Ślęza Wrocław 2:1 Steinpol-Ilanka Rzepin
23.04 godz:16.00 Budowlani Lubsko 1:2 Górnik Wałbrzych
23.04 godz:16.00 Polonia-Stal Świdnica 2:0 Piast Żmigród
23.04 godz:17.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0 Zagłębie II Lubin
23.04 godz:17.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2 Karkonosze Jelenia Góra
24.04 godz:14.00 Formacja Port 2000 4:0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
23.04 godz:17.00 Foto-Higiena Gać 2:1 Lechia Dzierżoniów
Kolejka 27 - 27 kwietnia
Data Gospodarze Wynik Goście
       
27.04 godz: Foto-Higiena Gać 3:0 vo KP Brzeg Dolny
27.04 godz:17.00 Lechia Dzierżoniów 0:5 Formacja Port 2000
27.04 godz:17.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0:0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
27.04 godz:17.00 Karkonosze Jelenia Góra 0:1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
27.04 godz:15.30 Zagłębie II Lubin 3:1 Polonia-Stal Świdnica
27.04 godz: 17.00 Piast Żmigród 3:2 Budowlani Lubsko
27.04 godz:16.00 Górnik Wałbrzych 1:0 Ślęza Wrocław
27.04 godz:17.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 2:0 Miedź II Legnica
27.04 godz:17.00 Śląsk II Wrocław 0:2 KS Polkowice
Kolejka 28 - 30 kwietnia - 1 maja
Data Gospodarze Wynik Goście
       
30.04 godz:17.00 KP Brzeg Dolny 0:3 vo Śląsk II Wrocław
30.04 godz:17.00 KS Polkowice 2:1 Steinpol-Ilanka Rzepin
30.04 godz:11.00 Miedź II Legnica 1:2 Górnik Wałbrzych
03.05 godz:16.00 Ślęza Wrocław 3:0 Piast Żmigród
30.04 godz:16.00 Budowlani Lubsko 0:6 Zagłębie II Lubin
30.04 godz:16.00 Polonia-Stal Świdnica 2:0 Karkonosze Jelenia Góra
30.04 godz:17.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
30.04 godz:17.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:1 Lechia Dzierżoniów
01.05 godz:15.00 Formacja Port 2000 1:0 Foto-Higiena Gać
Kolejka 29- 07-08 maja
Data Gospodarze Wynik Goście
       
08.05 godz:16.00 Formacja Port 2000 3:0 vo KP Brzeg Dolny
07.05 godz:17.00 Foto-Higiena Gać 3:0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
07.05 godz:15.30 Lechia Dzierżoniów 1:0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
07.05 godz:15.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0:0 Polonia-Stal Świdnica
07.05 godz:16.00 Karkonosze Jelenia Góra 2:1 Budowlani Lubsko
07.05 godz:11.00 Ślęza Wrocław 1:2 Zagłębie II Lubin
07.05 godz:17.00 Piast Żmigród 1:2 Miedź II Legnica
07.05 godz:17.00 Górnik Wałbrzych 1:3 KS Polkowice
07.05 godz:16.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1:7 Śląsk II Wrocław
Kolejka 30 - 14-15 maja
Data Gospodarze Wynik Goście
       & lt;/td>
14.05 godz: KP Brzeg Dolny 3:0 vo Steinpol-Ilanka Rzepin
14.05 godz:17.00 Śląsk II Wrocław 1:0 Górnik Wałbrzych
14.05 godz:17.00 KS Polkowice 0:0 Piast Żmigród
15.05 godz:11.00 Miedź II Legnica 0:2 Zagłębie II Lubin
15.05 godz:15.00 Ślęza Wrocław 3:0 Karkonosze Jelenia Góra
14.05 godz:16.00 Budowlani Lubsko 2:1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
14.05 godz:11.00 Polonia-Stal Świdnica 0:1 Lechia Dzierżoniów
14.05 godz:17.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0 Foto-Higiena Gać
15.05 godz:16.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:3 Formacja Port 2000
& lt;div class="kolejka-box">Kolejka 31 - 21-22 maja
Data Gospodarze Wynik Goście
       
21.05 godz: Bystrzyca Kąty Wrocławskie 3:0 vo KP Brzeg Dolny
21.05 godz:14.00 Formacja Port 2000 0:1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
21.05 godz:17.00 Foto-Higiena Gać 1:1 Polonia-Stal Świdnica
21.05 godz:16.00 Lechia Dzierżoniów 5:0 Budowlani Lubsko
21.05 godz:15.00 Ślęza Wrocław 6:0 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
22.05 godz:11.00 Karkonosze Jelenia Góra 0:4 Miedź II Legnica
22.05 godz:11.00 Zagłębie II Lubin 2:3 KS Polkowice
21.05 godz:17.00 Piast & macr;migród 1:0 Śląsk II Wrocław
21.05 godz:17.00 Górnik Wałbrzych 9:0 Steinpol-Ilanka Rzepin
Kolejka 32 - 26 maja
Data Gospodarze Wynik Goście
       
26.05 godz:17.00 KP Brzeg Dolny 0:3 vo Górnik Wałbrzych
26.05 godz:17.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 1:3 Piast Żmigród
26.05 godz:17.00 Śląsk II Wrocław 2:2 Zagłębie II Lubin
26.05 godz:17.00 KS Polkowice 3:0 Karkonosze Jelenia Góra
26.05 godz:17.00 Miedź II Legnica 7:1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
25.05 godz:17.00 Ślęza Wrocław < span>0:1 Lechia Dzierżoniów
26.05 godz:17.00 Budowlani Lubsko 2:4 Foto-Higiena Gać
26.05 godz:15.00 Polonia-Stal Świdnica 5:1 Formacja Port 2000
26.05 godz:17.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 33- 29 maja
Data Gospodarze Wynik Goście
       
29.05 godz:17.00 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3:0 vo KP Brzeg Dolny
29.05 godz:17.00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:4 Polonia-Stal Świdnica
29.05 godz:17.00 Formacja Port 2000 8:2 Budowlani Lubsko
29.05 godz:17.00 Ślęza Wrocław 4:0 Foto-Higiena Gać
29.05 godz:17.00 Lechia Dzierżoniów 2:2 Miedź II Legnica
29.05 godz:17.00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 0:2 KS Polkowice
29.05 godz:17.00 Karkonosze Jelenia Góra 1:2 Śląsk II Wrocław
29.05 godz:17.00 Zagłębie II Lubin 5:1 Steinpol-Ilanka Rzepin
29.05 godz:17.00 Piast Żmigród 1:2 Górnik Wałbrzych
Kolejka 34 - 05 czerwca
Data Gospodarze Wynik Goście
       
05.06 godz:17.00 KP Brzeg Dolny 0:3 vo Piast Żmigród
05.06 godz:17.00 Górnik Wałbrzych 1:0 Zagłębie II Lubin
05.06 godz:17.00 Steinpol-Ilanka Rzepin 3:3 Karkonosze Jelenia Góra
05.06 godz:17.00 Śląsk II Wrocław 5:1 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski)
05.06 godz:17.00 KS Polkowice 5:0 Lechia Dzierżoniów
05.06 godz:17.00 Miedź II Legnica 0:3 Foto-Higiena Gać
05.06 godz:17.00 Formacja Port 2000 3:2 Ślęza Wrocław
05.06 godz:17.00 Budowlani Lubsko 1:0 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
05.06 godz:17.00 Polonia-Stal Świdnica 0:3 KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Tabela
Drużyna M Pkt
1. KS Polkowice 34 78
2. Górnik Wałbrzych 34 78
3. Ślęza Wrocław 34 65
4. Miedź II Legnica 34 64
5. Lechia Dzierżoniów 34 63
6. Śląsk II Wrocław 34 63
7. Piast Żmigród 34 57
8. Formacja Port 2000 34 56
9. Stilon Gorzów Wlkp. 34 55
10. Zagłębie II Lubin 34 54

ekantor.pl - wymiana walut online

Poprzedni Mecz
Następny Mecz

VS

Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000
17.06.2017 r. godz. 17.00

0:2
VS

17.06.2017 r. 
Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000 0:2

Do następnego spotkania zostało:

Zapraszamy do oglšdania meczów na żywo za
poœrednictwem kamery zamonstowanej na stadionie.
Zobacz więcej

sponsorzy