Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000 0:2
Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000 0:2
Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000 0:2

Terminarz Formacji Port 2000 w sezonie 2015/16

 

 

 

09.08 godz:11.00 Miedź II Legnica 3:1 Formacja Port 2000
15.08 godz:11.00 Formacja Port 2000 1:3 KS Polkowice
23.08 godz:11.00 Śląsk II Wrocław  3:2 Formacja Port 2000
29.08 godz:16.00 Formacja Port 2000 5:1 Steinpol-Ilanka Rzepin
02.09 godz:17.00 Górnik Wałbrzych 2:0 Formacja Port 2000
05.09 godz:16.00 Formacja Port 2000 2:1 Piast Żmigród
12.09 godz:13.00 Zagłębie II Lubin 2:2 Formacja Port 2000
19.09 godz:15.00 Formacja Port 2000 6:0 Karkonosze Jelenia Góra
26.09 godz:15.00 Piast Karnin 0:1 Formacja Port 2000
30.09 godz:15.00 Formacja Port 2000 1:0 Lechia Dzierżoniów
03.10 godz:13.00 Foto-Higiena Błyskawica Gać 1:3< /span> Formacja Port 2000 
10.10 godz:16.00 KP Brzeg Dolny 2:3 Formacja Port 2000
17.10 godz:11.00 Formacja Port 2000 4:1 Bystrzyca Kąty Wrocławskie
24.10 godz:15.00 Stilon Gorzów Wlkp. 1:0 Formacja Port 2000
31.10 godz:14.00 Formacja Port 2000 2:0 Polonia-Stal Świdnica
07.11 godz:14.00 Budowlani Lubsko 2:2 Formacja Port 2000
15.11 godz:12.00 Ślęza Wrocław 2:0  Formacja Port 2000 
22.11 godz:11.00 Formacja Port 2000  2:0  Miedź II Legnica
28.11 godz:14.00 KS Polkowice 4:1  Formacja Port 2000 
12.03 godz:11.00 Formacja Port 2000  6:1 Śląsk II Wrocław
19.03 godz.14.00  Steinpol-Ilanka Rzepin 2:1 Formacja Port 2000 
26.03 godz.11.00  Formacja Port 2000 0:2 Górnik Wałbrzych
02.04 godz.15.00  Piast Żmigród 2:0 Formacja Port 2000
09.04 godz.14.00  Formacja Port 2000 1:4 Zagłębie II Lubin
16.04 godz.15.00  Karkonosze Jelenia Góra 0:5 Formacja Port 2000
24.04 godz.14.00  Formacja Port 2000  4:0 Piast Karnin 
27.04 godz.17.00  Lechia Dzierżoniów 0:5 Formacja Port 2000 
01.05 godz.15.00  Formacja Port 2000 1:0 Foto-Higiena Błyskawica Gać 
08.05 godz.16.00  Formacja Port 2000 3:0 vo  KP Brzeg Dolny
15.05 godz.16.00  Bystrzyca Kąty Wrocławskie 0:3 Formacja Port 2000
21.05 godz.14.00  Formacja Port 2000 0:1 Stilon Gorzów Wlkp.
26.05 godz.15.00  Polonia-Stal Świdnica 5:1 Formacja Port 2000
29.05 godz.17.00  Formacja Port 2000 8:2& lt;/span> Budowlani Lubsko 
05.06 godz.17.00  Formacja Port 2000 3:2 Ślęza Wrocław 




Tabela
Drużyna M Pkt
1. KS Polkowice 34 78
2. Górnik Wałbrzych 34 78
3. Ślęza Wrocław 34 65
4. Miedź II Legnica 34 64
5. Lechia Dzierżoniów 34 63
6. Śląsk II Wrocław 34 63
7. Piast Żmigród 34 57
8. Formacja Port 2000 34 56
9. Stilon Gorzów Wlkp. 34 55
10. Zagłębie II Lubin 34 54

ekantor.pl - wymiana walut online

Poprzedni Mecz
Następny Mecz

VS

Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000
17.06.2017 r. godz. 17.00

0:2
VS

17.06.2017 r. 
Arka Nowa Sól - Formacja Port 2000 0:2

Do następnego spotkania zostało:

Zapraszamy do oglšdania meczów na żywo za
poœrednictwem kamery zamonstowanej na stadionie.
Zobacz więcej

sponsorzy